BĚH PRO PAMĚŤ NÁRODA

Letos se naše škola opět zapojila do dobročinného projektu Běh pro Paměť národa. Proběhnout se může každý, žáci, rodiče i zaměstnanci školy. 

Pokud chcete podpořit dobrou věc, změřte si naběhané kilometry přes mobilní aplikaci nebo chytré hodinky. Výsledek vyfoťte a pošlete přes MS Teams p. Lutonské.

Co chápeme pod slovem běh?

Skutečně se musí jednat o běh. Vážíme si Vaší chuti sbírat kilometry, ale tato výzva je běžecká, nelze ji tak provozovat na kole či koloběžce. Věříme, že výklusové tempo nám povoluje nastavit maximální limit osm minut na kilometr. Prosíme také, aby byl započítáván pouze skutečný záměr běhat. Ranní spěch do školy občas může být běhu dosti podobný, ale takové situace prosím nepočítejme.

V jakých jednotkách délky zadávám uběhnutou trasu?

Délku běhu uvádějte v metrech nebo kilometrech.

Mgr. Ivana Lutonská

Soubory ke stažení