Okresní a krajské kolo v basketbalu

Dne 7.5.2024 se zúčastnili naši žáci a žákyně okresního kola v basketbalu.

Žáci ve složení: Janků Vojtěch, Medek Tomáš, Kovář Filip, Man Jakub, Absolon Jonáš, Dostál Martin, Málek Tomáš, Podešva Jan, Nesvadba Tobiáš, Krůček Ondřej obsadili krásné 3. místo.

Žákyně ve složení: Voráčová Amálie, Štanclová Klára, Němcová Jana, Goišová Gabriela, Sklenářová Markéta, Čamborová Eva, Slavíková Eliška, Holubová Natálie obsadily krásné 2. místo. A tím postoupily do krajského finále.

Dne 21.5.2024 se holky naší školy zúčastnily krajského kola v basketbalu dívek IV. kategorie a obsadily 2. místo.

Školu reprezentovaly: Voráčová Amálie, Štanclová Klára, Němcová Jana, Goišová Gabriela, Sklenářová Markéta, Čamborová Eva, Slavíková Eliška.

Všem holkám a chlapcům gratulujeme a děkujeme za perfektní reprezentaci naší školy.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Miroslav Jiráček