Zdraví do škol

V rámci spolupráce se spolkem "Zdraví do škol, z.s." při rozvoji vzdělávání, výuky a osvěte zdravého životního stylu jsou žákům zajišťovány prostřednictvím lektorů spolku výukové programy věnované Projektu Zdraví do škol.
Jedná se o program "Putování Zdravíkem", který je rozdělen do 6 bloků a probíhá ve dvou třídách, a to ve třídě 1. A a 1. B v termínu od 6.3.2017 do 30.6.2017.

Cílem Zdraví do škol (nezisková organizace) je zábavně uvádět do praxe zásady životního stylu pro budoucí zdraví dětí i dospělých. Máme Zdravouše, Zdravěnku a dědu Ručičku, kteří žijí v kouzelném městečku. Zdravíkov se jmenuje, Pestrost a Pravidelnost vyjadřuje. Toto město každý ve své dlani máme, v 6 blocích se do něj podíváme a kousek Zdravíkova tak prozkoumáme.

Fotografie můžete zhlédnout v PDF souboru níže.

Soubory ke stažení