Škola hrou

Na konci dubna probíhala na 1. stupni školní akce s názvem Škola hrou. Celý týden měli žáci na chodbách rozmístěny různé rébusy, hádanky, šifry, matematické nebo logické úkoly, které se snažili rozluštit. Každý den na děti čekal jiný okruh úkolů. V pondělí, na Den Země, to byly úkoly na téma ochrany naší planety. V úterý se žáci potýkali s obrázkovými příslovími a slovními rébusy. Ve středu na děti čekaly matematické hádanky a hříčky, ve čtvrtek pak děti zapojovaly své logické myšlení. V pátek byl ve znamení jara a jarní přírody a žáci objevovali názvy květin.

Většina dětí se aktivně zapojila a luštily, co jim síly stačily. Z úspěšných řešitelů pak byli vylosováni výherci, kteří si odnesli malou odměnu.

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Zuzana Vranková