Den bez aktovky

V pátek 16.2. se naše škola proměnila v místo plné smíchu a tvořivosti. Uskutečnil se zde neobvyklý a zábavný projekt pro žáky 1. stupně ZŠ s názvem "Den bez aktovky". Tato iniciativa nabídla dětem možnost na jeden den opustit své tradiční školní aktovky a přinést své školní potřeby v čemkoliv jiném, co je napadlo. A fantazie skutečně neznala hranic!

Od kočárků přes kufry, krabice, kastroly, autíčka až po košíky – škola se zaplnila nejrůznějšími nápaditými a vtipnými způsoby, jak přenášet školní pomůcky. Tato akce nejenže rozjasnila běžný školní den, ale také podpořila kreativitu a originalitu mezi žáky.

Tento den nám připomněl, že učení a školní život mohou být plné zábavy a kreativity. "Den bez aktovky" je důkazem, že i malá změna v rutině může přinést velkou radost a otevřít dveře novým způsobům učení.

Fotografie si můžete prohlédnout níže ve fotogalerii. 

Mgr. Dana Soukalová