Soutěž o nejkrásnější zdravou svačinku

Druhý týden v říjnu jsme již tradičně věnovali zdraví, zdravému životnímu stylu, pohybu, relaxačním činnostem a také jídelníčku. V rámci výuky si žáci také zkusili vyrobit zdravé a hezké svačinky.

Ve středu 11. 10. se konala soutěž o nejkrásnější zdravou svačinku. Svou kreativitu předvedlo celkem 152 dětí z 1. – 5. ročníku. Svačinky krásné na pohled se vyznačovaly i výborným složením. Všechny byly vyrobeny ze zdraví prospěšných potravin. Porota ocenila nápad, výživovou hodnotu a samozřejmě vlastní tvorbu dětí. I když výsledky v hlasování byly velmi vyrovnané, nakonec jsme vybrali a ocenili 30 „nej“ svačinek.

Všem šikovným kuchtíkům a kuchtičkám děkujeme za to, že se zapojili do soutěže. Poděkování patří také obětavým rodičům našich žáků.

Fotografie svačin si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mgr. Dana Soukalová