Okresní kolo Matematické olympiády

Dne 12.4.2023 se naši žáci zúčastnili okresních kol Matematické olympiády v kategorii 6.,7. a 8. tříd, která měla prověřit jejich znalosti z matematiky a logické myšlení.

V letošním ročníku této soutěže slavíme obrovský úspěch. V kategorii 7. tříd se na prvním místě umístil Tomáš Honner ze třídy 7.B, který vyřešil všechny tři soutěžní úlohy správně a získal plný počet bodů.

Ve stejné kategorii se stali úspěšnými řešiteli Karolína Surá a Šimon Bednařík ze třídy 7.B a Jarmila Štochlová, Patrik Kucek a Ondřej Krůček ze třídy 7.A. V kategorii 6. tříd byla úspěšnou řešitelkou soutěže Elena Dvořáková ze třídy 6.B a v kategorii 8. tříd se stal úspěšným řešitelem Adam Březina ze třídy 8.A.

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.