Projektový den na SZŠ a VOŠZ Zlín

V úterý 14.3. se třída 8.A zúčastnila projektového dne na SZŠ a VOŠZ Zlín. Během dvouhodinového programu si naši žáci prošli celou školu a vyzkoušeli si různé dovednosti, které musí zvládat zdravotní sestry či bratři. Např. přebalování miminek, vytahování stehů, podávání léků injekční stříkačkou či měření tlaku. Díky různým pomůckám si také mohli vyzkoušet jaké fyzické změny provází těhotenství či stáří.

Projektový den byl velmi zajímavý, přínosný a osmákům se velmi líbil.

„Na zdravce se mi moc líbilo, protože jsem si mohla vyzkoušet různé věci, které mě moc bavily. Studenti zdravotní školy byli moc příjemní a všechno dobře vysvětlili. Díky této návštěvě jsem začala uvažovat o studiu na této škole.“ Žákyně 8.A

Fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii.