Projekt Hrdá škola

Naše škola se od letošního školního roku nově zapojí do projektu Hrdá škola, který pořádá organizace Schools United. Cílem tohoto celoročního projektu je oživit každodenní školní život a zahnat stereotyp, který ve školách často panuje. Během školního roku budeme plnit každý měsíc jednu aktivitu v předem stanovém termínu a na zadaná témata. Co nás tedy letos čeká? Například Den bez batohu, Dobrý skutek na Vánoce, Den dvojčat, Den šílených účesů a další zajímavá témata. Tím, že uspořádáme alespoň jednu aktivitu, kterou Schools United navrhuje a odešleme minimálně 3 fotografie, se dostaneme na konci školního roku do slosování o ceny, jakými je např. nový pingpongový stůl, školní vlajka nebo vybavení do tělocvičny.

Více informací o tomto projektu najdete na: https://schoolsunited.cz/projekt-hrda-skola

Mgr. Lenka Březíková

Soubory ke stažení