Kancelář školy:

Kancelář školy:
mobil: +420 732 140 120

Informace o provozu podatelny

Adresa pro doručování dokumentů v analogové (listinné) podobě:
Základní škola Zlín, Dřevnická 1790, příspěvková organizace
Dřevnická 1790, 760 01 Zlín

ID datové schránky: 27jmumg

Úřední hodiny podatelny: 7:00 – 15:00 hodin.

Adresa pro doručování dokumentů v elektronické podobě:

• Pro příjem elektronických podání opatřených zaručeným elektronickým podpisem slouží e-mailová adresa elektronické podatelny: [email protected]
  • Jako technický nosič elektronického podání jsou přijímána nepřepisovatelná CD, DVD média a flash disky.
  • Je nepřípustné zneužívat ji zasíláním sdělení komerčního charakteru – reklam, obchodních nabídek apod.!

Technické informace:

• Maximální přípustná velikost jedné zprávy s elektronickým podáním zaslané na e-mailovou adresu je 10MB.
  • Elektronické dokumenty zaslané v příloze e-mailu nebo doručené na technických nosičích, jsou přijímány v následujících formátech: PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX, RTF, PNG, JPG, BMP.
  • V případě zjištění výskytu počítačového programu nebo chybného formátu zprávy, který by mohl způsobit škodu na informačním systému, či nevyžádaného obchodního sdělení (SPAM) není elektronické podání zpracováno.