Informace o školní jídelně

OD PONDĚLÍ 12. 4. 2021 NEZAJIŠŤUJE ŠKOLNÍ JÍDELNA VÝVOZ DIETNÍHO STRAVOVÁNÍ NA ZŠ KOMENSKÉHO ZLÍN, NEVYDÁVÁ DO JÍDLONOSIČŮ ANI NEVAŘÍ PRO CIZÍ STRÁVNÍKY DO ODVOLÁNÍ.

PROVOZ ŠJ V OMEZENÉM REŽIMU  -  informace viz níže

Změna prodeje stravného květen 2021

pondělí 3.5.: 7.15h - 8.00h   11:30h  - 12:30h
úterý 4.5.: 7.15h - 8.00h
středa 5.6.: 7.15h - 8.00h

POZOR!!! DŮLEŽITÉ!!!

Oznamujeme tímto rodičům žáků stravujících se ve školní jídelně, že s  platností od 1. 1. 2021 dochází ke změně účtu pro zasílání plateb za stravu. Změňte si prosím včas příkazy k inkasu.

NOVÉ ČÍSLO ÚČTU:
123-2610100227/0100

OD PONDĚLÍ 12. 4. 2021  JE OMEZENÍ  PROVOZU ŠKOLNÍ JÍDELNY

1. VÝDEJNÍ DOBA OBĚDŮ VE ŠKOLNÍ JÍDELNĚ  11.45 h - 13.00h
  2. NEZAJIŠTUJEME DIETNÍ STRAVOVÁNÍ  NA VÝVOZ PRO ZŠ KOMENSKÉHO ZLÍN, ANI OBĚDY PRO CIZÍ STRÁVNÍKY
  3. Obědy se i nadále konzumují pouze ve školní jídelně, do jídlonosičů se nevydávají.
  4. Žáci na distanční výuce se mohou stravovat ve školní jídelně. Žáky, kteří využijí této služby, vyzvedne PŘESNĚ v 11.30 hodin před školou pověřený pracovník a odvede je do školní jídelny. Je třeba mít s sebou přezůvky a roušku. Před vstupem do jídelny si každý strávník řádně umyje ruce, použije připravenou dezinfekci a bude testovaný na coronavirus. Pověřený pracovník školy, s nasazenou rouškou a ochranných rukavicích, vykonávající dozor ve školní jídelně, podá každému strávníkovi s negativním testem podnos i příbor. Roušku si strávník může sundat, až po usednutí ke stolu, jinak ji po celou dobu pohybu v jídelně musí mít řádně nasazenou a mít zakrytá ústa i nos.
  5. V případě zájmu stravování při distanční výuce je nutné si obědy objednat předem na celý týden, vždy ve čtvrtek, po nemoci lze do 8.00h daného dne, kdy bude strava poskytnuta.

ZMĚNA VÝŠE STRAVNÉHO:

Z důvodu navýšení cen surovin se s platností od 1.9.2019 se navyšuje stravné o 2,- Kč za 1 oběd u všech věkových kategorií.

INKASNÍ PŘÍKAZY ZA MĚSÍC PROSINEC

• Vždy v průběhu svátků vánočních a nového roku, kdy je více dnů volna a všichni čerpají dovolenou, jsou platby opožděny. Strávníci si mohou dorazit oběd ráno do 8h, pokud budou mít dostatek finančních prostředků na stravovacím účtu. Jinak lze vložit i finanční prostředky v hotovosti na pokladně, tímto vznikne přeplatek financí na leden po zapřipsání inkasní platby za prosinec a v únoru bude pak inkasní platba nižší.
  • Snažíme se vždy, aby si všichni mohli obědy dorazit aspoň na pondělí a zbytek týdne, pokud přijdou inkasní platby později, i během dalších dnů. Opět záleží na provedení bankovních operací a dodání informace o provedených platbách do školní jídelny.