JSEM V POHODĚ

Vzhledem ke složité situaci poslední doby se velmi často setkáváme u žáků s demotivací, vyčerpáním, úzkostí či depresí. Abychom své žáky podpořili, přijali jsme nabídku společnosti MADIO z.s. a zapojili naši školu do podpůrného programu „Jsem v pohodě“ podporovaného Zlínským krajem.

Jedná se o otevřená online setkání pro žáky 8. a 9. ročníku, která se uskuteční každých 14 dní. Setkání na sebe budou navazovat s cílem přímé, dlouhodobé a cílené podpory během května až listopadu 2021 mimo hlavních prázdnin. Účast v projektu je dobrovolná, zájemci se mohou anonymně zúčastnit jen těch setkání, pro která se rozhodnou.

Žáci se zde naučí jak správně relaxovat, jak zvládat emoce, jak se vypořádat se stresem či jak se zklidnit správným dýcháním. Doufáme, že program přinese užitek žákům naší školy, že trénink psychické pohody ocení více než kdykoliv předtím.

Odkaz na setkání obdrží žáci do Teams od třídní učitelky. Více informací naleznete na www.madio.cz

S případnými konkrétními dotazy se můžete obrátit emailem na [email protected], či telefonicky na číslo 777 716 883.